Cadı Fındığı Dickinson’s ile artık Türkiye’de!

Dickinsons Cilt Bakım Ürünleri

1866 yılından beri Amerika ve dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Cadı Fındığı Dickinson’s ile artık Türkiye’de!
Cadı Fındığı ağacı 16. yüzyılda Amerikan yerlileri tarafından Kuzeydoğu Amerika topraklarında keşfedilmiş sağlıklı yaşam için yüzyıllarca kullanılmıştır. Günümüzde ise, cadı fındığı ağacının kabuklarının damıtılmasıyla (steril ortamda kaynatılıp buharından özün elde edilmesi) üretilen tamamen doğal sıkılaştırıcı, dengeleyici ve temizleyici özellikli cilt bakım ürünleri hassas cilt temizleyicisi ve dengeleyicisi olarak kullanılmaktadır

Cilt bakım ürünlerinizi seçerken aldığınız ürünlerin içeriklerinin ne olduğunu bilmiyorsanız en azından ürünlerde nelerin eksik olduğunu bir düşünün. Dickinson’s Cilt Bakım Ürünleri %100 doğal, organik Cadı Fındığı içermektedir. Diğer ürünlerlerin içerikleri gibi uzun bir içerik listesi Dickinson’s ürünlerinde yoktur. Bu yüzden, Dickinson’s cilt bakım ürünlerini seçtiğinizde cildinizi kurutmadan doğal yolla temizler, dengelersiniz. Dickinsons Gözenek temizleyici tonik ile de cildinizdeki gözenekleri temizleyip sıkılaştırabilirsiniz.

dickinsons

TEMİZLİĞİN EN DOĞAL YOLU
Dickinsons Cilt Bakım Ürünleri % 100 doğal içerikleri ile sağlıklı ciltler için çözümler sunar. Nazikçe cildinizi yağdan ve kirden arındırır. Diğer tonikler gibi içlerinde sert ve kafa karıştırıcı zararlı maddeler olmadan yumuşak, pürüzsüz ve nemli bir cilde ulaşmanızı sağlarlar.

Cadı fındığı hemen hemen her cilt tipinin kullanabileceği Kuzey Doğu kökenli bir bitkidir. Ciltte yağ dengeleyici özelliği olduğu bilinmektedir bunun yanında kuru ciltlere nem vererek pullanmasına engel olur. Cadı fındığı olağan üstü temizleme ve yatıştırma etkisine sahip doğal bir bitki özüdür. Kabuğundan ayıklanan bu bitki doğal cilt bakım yöntemi olarak nesillerdir kullanılmaktadır. Berrak kokulu ve doğal sıkılaştırıcı özellikleri ile cildinizi yormadan kolayca gözeneklerinizin sıkılaşmasını sağlar.

Ciltdeki genişlemiş gözenekler, aşağıda sayacağımız belli başlı sebepler yüzünden oluşur.
– Güneş hasarı
– Hormonal değişiklikler
– Susuz kalan cilt
– Yanlış cilt temizleme
– Aşırı makyaj yapmak
– Yetersiz beslenme
– Sigara kullanımı

Hayatınızda bazı küçük değişikler oluşturarak büyük değişikliklere neden olabilirsiniz. Köklü yaşam tarzı değişiklikleri yapmaya gerek kalmadan cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için uygulamanız gereken ilk adım sağlıklı ve doğru beslenmek olmalıdır. Vitamin ve mineraller açısından zengin oldukları için meyveyi hayatınızdan eksik etmeyin. Makyaj yapmamış olsanız bile her gün cildinizi yumuşak bir temizleyici ile temizlemeli ve toniklemelisiniz. Fark yaratmak için maraton koşmak zorunda değilsiniz fakat hayatınızdan hareketi ve sporu eksik etmeyin. Cildinizi güneşten korumalısınız, güneş koruyucu kremler kullanarak cildinizi güneşin zararlı etkilerinden ve zararlı ışınlarından korumanız gerekmektedir. Ve son olarak günlük yaşantı içinde kolay olmasa da stresle başa çıkmalı stresten uzak durmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir