DCL Cilt Bakım Ürünleri

DCL Cilt Bakım Ürünleri

DCL, 1980’den beri, en yüksek kalitede cilt ve saç ürünlerini kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir DCL de çalışan bilim adamları ve kimyagerler, dermatologlarla ortaklaşa çalışarak, en yenilikçi ve en etkili ürünlerini, en yüksek kalitedeki eczane kalitesindeki içeriklerle geliştirmişlerdir. DCL cilt bakım ürünleri uzun yıllardır beğenilerek kullanılan markalardan biridir.

dclürünleristor

Bu marka ürünlerinin büyük çoğunluğu glikolik asit içerikleri ile tedaviye yardımcı olurlar. Yüz, vücut ve saç için kullanılan ürünlere sahiptir. Yaşlanma karşıtı, leke, göz ve güneşten koruyucu özel ürün guruplarına da sahiptir. Hem günlük kullanım hem de tedavi edici ürünleri birarada içerir. Benzer etkinliğe sahip ürün markaları ise; neostrata ve priori sayılabilir.

1988 ’de DCL, AHA ’nın kozmetik kullanımındaki öncülerden biriydi. Geniş yelpazedeki protokol ürünleri, AHA formülasyon ve formlarının kapsamlı çeşitlerini içermektedir. Kremler, losyonlar ve glikolik asitin “aşamalı” kullanımı için giderek artan oranlarda kullanıldığı losyonlar bunlara dahildir.

DCL, medikal uygulamalarla birlikte yürüterek piyasaya sürdüğü ürünleri konusunda dermokozmetikte lider konumunda olup, bu sayede geniş kapsamlı ürünleri şu amaçlarla gerçekleştirmektedir;

• Cildin ihtiyaçlarındaki medikal anlayışı tamamlamak.
• Formülasyonlarıyla cildin ve sorunların uyumunu garanti etmek.
• Kişiye değer vermek ve gereken hizmeti sağlamak.

DCL ’in devam eden misyonu; sürekli kullanımı kolay, etkili ve risksiz olarak, %100 koşulsuz ürün garantisiyle artırmaktadır.

DCL markası ileri cilt bakımı teknolojilerindeki lider konumunu, klinik çalışmalarla sürdürürken, patentli teknolojiler ve kapsamlı çalışmalarla ciltlerde eşsiz bir performans sağlıyor. Şirketin kaliteye ve doktorun önceliğine verdiği önem, endüstri standartlarının çok üzerinde yer almaktadır.Bu aşamada DCL kullananlar kullandıkları ürünlerin üst düzey bir sistemle kendilerine ulaştırıldığını bilir.

DCL Ürünleri arasında AHA içeren bakım ürünleri toksik olmayan, doğal olarak meyvelerden (üzüm, elma ve şeker kamışı) elde edilen maddelerle formüle edilmiştir. DCL ürünlerindeki glikolik asit, şeker kamışından elde edilmekte olup, en küçük AHA moleküle sahiptir. Bu sayede maksimum biyoyararlanım sağlanmaktadır. AHA ’lar cildin cildin ölü tabakası üzerindeki yapışkana benzer maddeyi çözerek cildin yaşlanmış dokusunu değiştirirler. Bu çözülme, ölü cilt hücrelerinin cilt üzerinden daha hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Hücre yenilenmesindeki bu artış sayesinde kolajen üretimi artar ve kırışıklıklar düzgünleşirken cildin genel görünümü düzelir. Cildin berraklığı, dokusu, renk ve tonu dramatik bir biçimde iyileşme görülür.

DCL AHA İçeren Cilt Bakım Ürünleri

DCL AHA Revitalizing Cleanser 4 237ml
DCL AHA Revitalizing Cream 20 74ml
DCL AHA Revitalizing Cream 15 74ml
DCL AHA Revitalizing Cream 8 74ml
DCL AHA Revitalizing Gel 15 118ml
DCL AHA Revitalizing Lotion 10 118ml
DCL AHA Revitalizing Lotion 20 118ml
DCL AHA Revitalizing Lotion 15 237ml
DCL AHA Oil Skin Solution 8 118ml
DCL AHA Revitalizing Lotion 15 118ml
DCL AHA Revitalizing Eye Cream 15 ml

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir