DDF Blemish Foaming Cleanser

DDF Blemish Foaming Cleanser Cilt Temizleme Köpüğü

DDF cilt bakım ürünleri ‘nden Akne ve yağlanmaya eğilimli ciltler için mükemmel bir arınma ve temizleme sağlayan köpük temizleyici, DDF Blemish Foaming Cleanser . Bu harika DDF Cilt temizleme ürünü cildinizi tahriş etmeden temizlerken gözenekleri arındırıyor ve anke sivilce oluşuman zemin hazırlayan etkenleri ortadan kaldırıyor. Formülündeki  %1,8 Oranındaki salisilik asit ve Azeleik asit sayesinde cildin ölü tabakadan daha kolay arınmasını sağlıyor. Bu şekilde sivilce izlerinin daha hızlı yok olmasını sağlarken, siyah nokta oluşumuna da mani oluyor.

Mustela ürünleri Satış
Satın almak için tıklayınız
DDF Blemaish Foaming Cleanser
DDF Blemaish Foaming Cleanser

Faydaları :  Cilt nemini kurutmadan ve tahrişe sebep olmadan derinlemesine temizlik sağlayan özel formül. Yağlı cildin aşırı yağ salgısını dengelemeye yardımcı olur.

DDF Blemish Foaming Cleanser Kullanım şekli:

Kuru ve ya ıslatılmış cilde , bir veya 2 pompa köpük dairesel hareketler yardımı ile yayılır ve nazikçe tüm cilt temizlenir.

Etken maddeler : %1,8 Salaislik asit : yağ salınımını dengelemeye yardımcı olurken hafif soyucu etkisi ile de cildin yenilenmesini hızlandırır. Calendula ve Myrrh Ekstresi , Ekinezya Ekstresi ve Azeaik asit içerir.

Üretildiği ülke :  Amerika Birleşik Devletleri

İthalatçı firma :  RossPharma İlaç Kozmetik Tic. A.ş. İletişim :  0216 469 86 10

Akne önemli bir cilt sorunudur. Akne oluşumdaki en büyük etkenlerden birisi de aşırı yağ ifrazatı ve gözeneklerin tıkanmasıdır.   DDF Blemish foaming cleanser içeriğindeki maddeler sayesinde hem yağlanmayı kontrol altına alır, hem de gözneklerin tıkanmasını ve aşırı genişlemesine mani olur.

Kuru ciltler için uygun bir ürün değildir.

Kullanırken göz çevresini ve dudak çevresini aşırı kurutmamaya dikkat etmenizi öneriyorum. Ama genel olarak kolay uygulaması ve cildi  harika arındırıyor olması  sayesinde gönül rahatlığı ile önerdiğimiz bir ürün.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir