Mineral Fusion makyaj ürünleri

Mineral Fusion makyaj ürünleri

mineral-fusion

Avrupa’nın en beğenilen mineral makyaj markalarından olan Mineral Fusion, ürün çeşitliliği ve harika renkleriyle büyüleyici güzelliklere imza atıyor. Ciltte doğal duruşu, paraben, sentetik parfüm ve renklendirici içermediği için Mineral Fusion Kullananlar ciltlerine zarar vermeden güzelliklerine güzellik ekliyorlar.

Denver, Amerika merkezli Mineral Fusion 2007 yılında mineral kozmetik markası olarak kuruldu. Mineral Fusion; cildi beslerken cilt görünümünü anında iyileştiren ve en hassas ciltlerde bile kullanılabilen lider doğal kozmetik markalarındandır. Mineral Fusion en değerli minerallerin gücünü cildinize getiriyor. Bütün ürünler Amerika’da ve el yapımı olarak üretiliyor.

Mineral Fusion kozmetik ve kişisel bakıma 4 hedefi ile yaklaşıyor:

Birincisi; Magnezyum, Bakır ve Çinko gibi hem cildi yeniden canlandıran ve koruyan faydaları olan hem de antioksidan özelliği ile serbest radikallere karşı duran mineralleri tüketiciye sunuyorlar.

İkincisi; cildi bulduğu durumdan daha iyi durumda bırakmayı hedefliyor. Bunu cildi ve saçı iyileştiren ve koruyan aktif etken maddeleri sağlayarak ve ürünlerini gluten, paraben, talc, yapay boya, sentetik parfüm olmadan üreterek yapıyorlar.

Üçüncüsü; ürünleri sosyal refaha katkı olsun diye Aile İçi Şiddete Karşı Ulusal Koalisyon ile yapılan ortaklık ile ihtiyacı olan kadınlara destek oluyorlar.

Dördüncüsü; rüzgar gücü, soya mürekkebi, yenilenebilir materyallerden yapılan ambalaj ve yenilenebilir ambalajın sürdürülebilirliğinden yararlanıyorlar. .

Kendisini doğal olarak efektif, sağlıklı ve güvenli kişisel bakım ürünleri yaratmaya ve bunu sosyal refaha katkı sağlayarak yapmaya adamış bir firmadır.

Mineral Fusion; cilt için bakım yapan tam bir renkli kozmetik paleti sunar.
Doğadaki doğal sinerjistik elementlerle üretilen Mineral Fusion ürünleri, güzellik ile cilt bakımı etkisini birleştirir.

Yüzü belirginleştirmek ve doğal güzelliği zenginleştirmek için azami bütünlük ile formüle edilmiştir.

En doğal güzelliği sağlamak için son derece saf ve seçkin elementlerle formüle edilmiştir.

Neden Mineral Fusion?

Tüm ürünler %100 Naturel renklendiricilerden oluşur.

El yapımı ve profesyonel kalitededir.

3lü öğütme sistem ile kullanılan mineraller ile kusursuz ve kalıcı kapatıcılık

Mineral renklerin ve pres pudraların uzmanlığının yanı sıra tam bir makyaj serisi sunar

Parfüm içermez

Phthalate içermez

Talk içermez

Paraben içermez

Gluten içermez

UV Koruma (SPF18+)

Hayvanlar üstünde test edilmez

Patentli antioksidan içeriğiyle en hassas ciltlerin de kullanabileceği şekilde formüle edilmiş ürünlerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir