Mustela

Mustela Ürünleri

Mustela Ürünleri
Mustela Ürünleri

Dünyanın bir çok ülkesinde bebek bakım ürünleri dendiği zaman akla ilk gelen marka Mustela Markasıdır. Bunun sebebi, çocuk cildinin ve çocuk bünyesinin yetişkinlerden farklı olduğunu ve bu nedenle çocuklar için kullanılan her türlü, temizleme ürünü, şampuan , nemlendirici krem , ve diğer tüm bebek bakım ürünlerinin de özel olarak formüle edilmesi gerektiğini keşfeden ve bu alanda yatırım yapan ilk firma olmasıdır.

Mustela 1950 yılında  annelerce bebek bakımı için  normal sabun , normal şampuan ve bunun gibi ürünlerin dışında hemen hemen hiçbir başka seçenek bulunamadığını keşfeden iki girişimcinin , hem bebek hem de hamileler için ve yeni bebek sahibi olan annelerin kullanımına sunulmak üzere, anne ve bebek bakımını  kolaylaştıran, hassas bebek cildine ve anneye uygun cilt bakımı ve temizleme ürünleri geliştirme çabaları ile ortaya çıkan bir markadır.  Bu genç girişimci yatırımcıların kurduğu şirketin adı Laboratoires Expanscience’ nin’tır . Şirketin kurucusu  şu anki yönetim kurulu başkanının da babası olan Paul Berthome’dur. Diğer ortağı da bir eczacıdır.

Mustela markası Anneler için  hamileliğin ilk aylarından itibaren , çatlak önleme amaçlı kullanılan Mustela Stretch Marks Double Action çatlak kremi ile başlayan , yorulan ve şişen hamile bacakları için dinlendirici bacak kremi gibi, nemlendirici vücut bakım kreminden tutun da, doğumdan sonra kullanılan , vücut toparlayıcı ve, göğüs toparlayıcı kremler, emzirme döneminde ihtiyaç duyulan göğüs ucu koruyucu ve besleyici kreme kadar bir çok ürünü bünyesinde barındıran bir markadır.

Mustela Çatlak Kremi
Mustela Stretch Marks Double Action

Mustela Bebek ürünleri içerisinde ise en hassas ciltler için bile son derece uygun yapıdaki Mustela bebek şampuanı, dermocleansing saç ve vücut şampuanı, Vitamin barrier pişik önleyici koruma kremi, Cold cream nemlendirici krem, Atopik bebekler için özel üretilen Stelatopia serisi krem ve temizleme ürünleri, Stelatria serisi ürünler, Hydrabebe nemlendiriciler gibi, temizleme mendilleri ve Mustela Güneş kremleri gibi  bebek bakımında ihtiyaç duyulacak her türlü bakım ürününü barındıran  geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bebek cildi hassas olmanın yanı sıra özellikle nem açısından çok geçirgen bir yapıya sahiptir.  Bu nedenle yetişkinler için tasarlanmış normal sabun ve şampuanlar bebeklerde aşırı kuruma ve tahrişe sebep olabilir. Saçlı deri dışında kalan bebek vücudunda da sabun ve diğer yetişkin ürünleri aşırı hassasiyet, allerji kuruma ve tahrişe neden olabilir. Özellikle kalitesi parfüm ve renklendiriciler, bazı koruyucu maddeler bebekler için zararlı olabilmekte.

Tüm bu etkenleri göz önünde bulunduran Mustela 60 yılı aşan tecrübesi ve dünya genelindeki sayıları yüzleri aşan ar-ge uzmanları ile ,  hamilelerin, annelerin ve bebeklerin her türlü ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.  Mustela Ürünlerini Dermomarket online eczane sitesinden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

 

Mustela Bebek BAkım Ürünleri
Mustela Bebek ürünleri
Mustela ürünleri Satış
Satın almak için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dermokozmetik, Makyaj, parfüm ve anne bakım ürünleri