Nuxe Merveliance expert Serisi

Yenilenen Nuxe Merveliance expert Serisi

Cilt bakımı denildiğinde akıllara hemen Fransa geliyor. Bunun en önemli sebebi tabii ki Fransız kadınlarının güzellik formülleri ve mükemmel ciltleri. Nuxe markası her kadının ihtiyacına yönelik olarak üretiği cilt bakım serileri ile ünlü. Şimdi de derin kırışıklıklar gibi zorlu bir cilt sorununa çözüm sunuyor. Yenilenen Nuxe Merveillance Expert serisi içindeki gün güzeli çiçeği ile ciltteki derin kırışıklıklara etki ediyor.

nuxe-merveillance-serisi

Fransa’da anti-aging cilt bakımının 1 numarası olan NUXE formülünü geliştirerek çift etkili benzersiz bir ürün yarattı. Merveillance Expert, yerleşik çizgiler ve ciltteki sıkılık kaybının temeline inerek bir ilke imza attı. Yeni Merveillance Expert serisi, Nuxe’e 3 patent kazandıran içeriği sayesinde ciltteki kolajen, elastin ve vimentin proteinlerini koruma (anti-glikasyon) ve onarma (de-glikasyon) özellikleriyle yerleşik kırışıklık çizgilerinde %72, sıkılık kaybında %78 azalma sağlıyor.

Genelde 30 yaşlardan sonra cildin daha yoğun bir bakıma ihtiyacı vardır. Çünkü bu süreçte cilt yenilenmesi yavaşlar, cilt savunması düşer ve yıpranmalar görülür. Özellikle kırışıklıklar ve lekelenmeler yaşlanmanın başlıca işaretidir. Kırışıklıkların derinleşmesine, cildin pürüzlenmesine neden olan bu sürece karşı Nuxe merveillance krem ile karşı koyabilir, mükemmel etkiler alabilirsiniz. Nuxe merveillance krem, kırışıklık oluşan dokuya nüfuz ederek, cilt kolajenlerini yeniler ve oluşan kırışıklıkları yok eder. Ayrıca Nuxe merveillance krem, cilde rengini veren pigmentleri üreten melanin hücrelerinin daha düzenli çalışmasına yardımcı olur. Cilt lekelerini gideren Nuxe merveillance krem, cilt üst katmanındaki renk farklılıklarının giderilmesini sağlamaktadır. Calendula yaprakları, mimoza tohumu, malt özleri ve althea kökü gibi doğal bileşimler içeren, farklı cilt tiplerine uygun 4 farklı ürüne sahip olan seri, kırışıklıkların doldurulmasına, düzeltilmesine ve dolgunlaştırılmasına yardımcı oluyor.

nuxe

İnsan ve cilt sağlığına önem veren, ürünlerini sağlık çizgisi üzerinde oluşturan Nuxe markası, temelde tedavi edici özelliği savunmaktadır. Nuxe merveillance krem de bu özelliği taşıyan ürünlerden biridir Serum, gündüz kremi, zenginleştirilmiş gündüz kremi, gece kremi ve göz çevresi kremi ile Merveillance Expert serisi günün her anında cildin her ihtiyacını karşılayarak komple bir bakım sağlıyor. Düzenli kullanımda ciltteki kırışıklıklar gözle görülür biçimde azalırken, cilt çok daha pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor.nuxe-flower

İçeriğinde gün güzeli çiçeği bulunan Merveillance Expert serisi, çift etkili anti-aging bakımı ile yaşlanma belirtilerinin yok olmasına yardımcı olur. Çin geleneklerine göre tedavi edici, rahatlatıcı ve anti-bakteriyel etkisi olan ve flavanoid, karotenoyid, doymamış yağ asidi molekülleri bakımından zengin gün güzeli çiçeği cildi yenileme özelliği ile dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir