Real Techniques Makyaj Fırçaları

 

reel-tech

Kısa zamanda büyük bir başarı yakalayan ve dünyadaki birçok ülkede yüksek satış rakamlarına ulaşan Real Techniques makyaj fırçaları, güzelliğine ve bakımına önem veren tüm bayanların makyaj konusundaki en büyük yardımcısı oldu. Youtube’daki Pixiwoo adlı kanalları ile milyonlarca kişiye ulaşan makyaj sanatçısı ve bloger kız kardeşler Samantha ve Nicola Chapman, Real Techniques makyaj fırçaları isimli yeni bir marka yarattılar. İşin başlarında Samantha Chapman tek başınaydı ama kardeşi Nicole’de sonradan ekibe katıldı.

brush

Kullandığınız makyaj malzemeleri ne kadar kaliteli olursa olsun eğer fırçalarınız makyaj malzemeleriniz kadar kaliteli değilse istediğiniz görünüme ulaşmak mümkün olmayacaktır. Real Techniques makyaj fırçaları ve mucize makyaj süngeri hem yumuşaklıkları hem de işlevsel oluşları sayesinde hanımların güzelliklerine son rötuş olarak katkı sağlıyor. Sentetik taklon kıllardan oluşan fırçalar tamamen el kesimidir. Sentetik kıllar sadece profesyonel makyaj fırçalarında kullanılırlar. Sentetik kılların bir diğer özelliği ise ürünleri içine çekmeyip sadece üzerinde tutması bu sayede hem daha az ürün kullanıp makyajınızı tamamlamış oluyorsunuz hem de uygulama sonrasında fırçanızı kolaylıkla temizlemenize olanak sağlıyor.

real-tech-spon

Real Techniques ürünlerinden, serinin son ürünü çok fonksiyonlu Mucize Makyaj süngeri. Elips şeklinde sivri ve düz hatları bulunan bu mucize sünger, fondöteninizi ve tüm kremlerinizi kusursuzca uygulamanıza olanak sağlıyor. Ürünün kesitleri sayesinde gözaltları ve burun kenarlarına bile rahatça makyaj yapabiliyorsunuz. Kullanmadan önce bir süre suda bekletip daha sonra iyice sıkıyorsunuz, böylece hem süngerin fazladan fondöten çekmesinin önüne geçiliyor hem de daha yumuşak ve daha pürüzsüz bir uygulama sağlıyor. Oldukça makul fiyatlara sahip olabileceğiniz bu ürünü denemenizi öneriyoruz. Unutmayın! Güzel bir görünüm kusursuz bir bazla başlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir