Sarımsağın Gücü ile

ZİGAVUS SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Türkiye’nin en çok tercih edilen saç bakım ürünlerinden olan Zigavus, 2007 yılında İzmir’deki eczanelerde hizmet vererek kozmetik sektörüne giriş yapmıştır. O günden bu yana oldukça hızlı bir şekilde yol kat eden firma Avrupa Birliği eczanelerinde ilk ve tek Türk markası olarak satışa başladı. 2014 yılı içerisinde birçok farklı ülke ile görüşmelerini sürdürerek dünya pazarına yayılma yolunda emin adımlarla ilerlerken, Türkiye’de saç bakımı konusunda önde gelen markalardan olmayı hedefliyor. Türkiye’de bir ilk olan kokusuz sarımsaklı şampuanıyla rakipleri ile arasında aşılması zor bir fark yaratıyor.

garlic

Sarımsağın faydaları yüzyıllardır bilinmektedir. Saç bakımında da hayli önemli bir yer sahibi olan sarımsak; içindeki ‘allicin ‘ maddesi ile saç dökülmesini yavaşlatır ve yeni saç gelişimini destekler. Sarımsaktaki kalsiyum, saç yapısını güçlendirirken, kolajen üretimini artırarak saçı kırılmalara karşı korur. Saçların daha hızlı ve daha sağlıklı uzamasını sağlar. Zigavus saç bakım ürünleri sarımsağın saymakla bitmeyen tüm faydalarını saçlarınıza sunarken uygulanan teknoloji sayesinde sarımsağın kötü kokusuna maruz kalmazsınız. Üretimde kullanılan sarımsağın cinsi, hasat zamanı daha sonrasında ekstrakt eldesinde kullanılan yöntem ve özel formülasyonu, ürünü kullananların maksimum düzeyde fayda sağlaması için dikkat edilen en önemli etkenlerdendir.

zigavus-shampoo

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir. Bunun yanında saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engeller. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürünleri Saçder doktorları tarafından da önerilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir