Vichy Dercos Neogenic Etkili mi?

Vichy Dercos Neogenic Kullananların yorumları :

Vichy Dercos Neogenic gerçekten etkili mi?

Vichy Dercos Neogenic
Vichy Dercos Neogenic

Saç dökülmesi özellikle erkekler için çok sık rastlanan bir sorun.  Kadınlarda daha az rastlansa da , bir kadının saçlarının dökülmesi erkeklere göre daha büyük bir estetik problem anlamına geliyor. O nedenle hem erkeklerde hem de kadınlarda en önemli estetik problemlerden birisi saç dökülmesi ve kellik. Bunun yanında seyrelen zayıflayan saçlar da istenmeyen bir sorun. Vichy Dercos Neogenic Vichy markasının en son çıkan ve en etkili saç dökülmesi önleyici ve saçları güçlendirii formülü. Peki Vichy Dercos Neogenic söylendiği kadar etkili mi? Kullananlar nasıl yorumlar yapıyor ve etkileri nasıl? Sizin için bunu derledik ve inceledik.

Vichy Dercos Neogenic Nasıl Kullanılmalı ?

Vichy Dercos Neogenic’in tüm diğer saç dökülmesi ürünlerinde olduğu gibi temiz saç derisine uygulanması etkinliğini arttırıyor. Neogenic ampüllerin özel uygulama aparatı oldukça büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor. Fakat yine de parmak uçları ile yumuşak masaj hareketleri yapılması etkinliğin artmasına yardımcı oluyor.

*Ürün saçta yağlılık hissi bırakmıyor. Çoğu saç losyonunun aksine çok hoş bir kokusu var. Bu koku uzun süre kalıcı oluyor ve gerçekten para verip almaya değecek kadar güzel bir parfüm diyebiliriz.  İstenirse sabahları kullanılabilecek bir ürün. Ancak her türlü hücresel faaliyetin ve büyüme , onarım faaliyetlerinin gece karanlığında ve uykuda yapıldığı vücudumuzda  bu tip ürünleri de gece kullanmanın faydası olacaktır.

*İlk kullanıma başlandığında sanki dökülme biraz hızlanıyormuş gibi hissedenler oluyor. Bunun farklı sebepleri olabilir. Birincisi masajın etkisi ile bazı zayıf teller koparak dökülebilir. Diğer bir sebep, Neogenic ile ıslanan ve hafifçe ağırlaşan saç telleri normal dökülme seyrinde olsalar bile eskisi gibi baştan düşüp gitmeyecek , yapışık kalacaktır , sonuçta yastıkta ya da yıkama esnasında saçtan düşecektir bu da dökülme artmış hissi uyandırabilir.  Son olarak ta saç kökünü uyaran tüm dökülme önleyici ürünlerin kullanımında benzer yorumlar gelir, çünkü hızla uyarılan ve yeniden faaliyete geçen saç kökü önce zayıf saç telinden kurtulmak ister.

*Vichy Dercos Neogenic’in firma bilgilerinde de yazıldığı gibi etkinliği ilk aydan sonra görülmeye başlanıyor. Ancak buna rağmen bazı kullanıcılar yorumlarında ikinci haftadan itibaren etkileri görmeye başladıklarını belirtiyorlar. Özellikle saçlarını kısa kestiren kişiler , uzayan saç tellerinin daha kalın gelmeye başladığını gördüklerinde yaşadıkları sevinci tüm yorumlarında paylaşıyorlar.

*Vichy Dercos Neogenic fiyat olarak biraz pahalı bulunuyor. Ancak ürünün etkinliğini gören kimseler bu fiyat konusunu çok fazla önemsemiyorlar. Zira çoğu kimse geçmişte pek etki göremedikleri halde bir çok saç dökülmesi ürününe tonlarca para vermişler.

*Vichy Dercos Neogenic en ucuz nerede satılıyor?

Dermomarket.com  Vichy ürünlerinin ve dercos ürünlerinin en ucuza satıldığı site . Aşağıdaki linklerden bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Vichy Dercos Neogenic 28 ampül  :

http://www.dermomarket.com/Vichy-Dercos-Neogenic-28-Ampul,PR-9529.html

Neogenic 3 kutuluk set

http://www.dermomarket.com/Vichy-Dercos-Neogenic-28-Ampul-3lu-Paket,PR-11492.html

Tüm Dercos Neogenic  ürünleri :

http://www.dermomarket.com/Vichy-dercos-neogenic,TA-6784.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir